Vedúci pobočky v TUreality - Prešov, Dolný Kubín

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1000 EUR brutto za mesiac (závislé na skúsenostiach) + atraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený realitný maklér? ponúkame novú príležitosť! Môžeš robiť to čo ťa baví - predávať nehnuteľnosti a viesť svoj obchodný tím:)

Hľadáme ambiciózneho a reprezentatívneho vedúceho pobočky, ktorý pozná realitný biznis. Očakávame aktívneho vedúceho obchodného tímu, ktorý dokáže budovať a viesť tím k spoločnému úspechu.

Podmienkou je reálna a preukázateľná dvojročná prax v realitách.

Hlavnou činnosťou je predaj a samostatné riadenie pobočky v súlade s dlhodobými cieľmi spoločnosti. Rovnako personálne riadenie a vedenie pobočky (predaj motivácia, vzdelávanie, hodnotenie, koučovanie).

- 1000 EUR brutto za mesiac (závislé na skúsenostiach) + atraktívny bonusový systém, odmena závislá od obratu zverených pobočiek
- Služobné auto za výhodných podmienok
- Podpora odborného rastu formou interného i externého vzdelávania
- Motivácia závislá od výsledkov riadeného tímu bez obmedzenia horných limitov
- Celofiremné motivačné súťaže
- Celoslovenské firemné akcie podporujúce rozvoj firemnej kultúry cez spoločné zážitky

Pošlite svoj profesijný životopis s fotografiou a špecifikáciou regiónu, v ktorom máte záujem pôsobiť + motivačný list špecificky zameraný na danú pracovnú pozíciu. Odpovieme všetkým a vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Reality

Počet rokov praxe

2

Vedúci obchodného tímu, ktorý vie viesť motivovať ľudí k výkonom, je zodpovedný za výsledky svojho tímu a chce zarábať nadštandardne
- Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- Iniciatíva a proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Ústretová a otvorená komunikácia, kultivovaný prejav
- Orientácia na ciele a výsledok

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.
ID: 3556056  Megjelentetés dátuma: 19.5.2022