Technik stavebných konaní

Turčianska vodárenská spoločnosť a.s.

Miesto práce
Kuzmányho, Martin
Termín nástupu
od 1.2.2020
848 EUR/mesiac- mesačné prémie a odmeny - ročné prémie - osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vodohospodárskej agendy, vyjadrovanie sa k projektovej dokumentácii stavieb,
- poskytovanie podkladov pre projektantov a investorov k vypracovaniu projektovej dokumentácie,
- vydávanie vyjadrení k projektovej dokumentácii,
- účasť na územných, stavebných, kolaudačných konaniach,
- zabezpečenie zakreslenia vodohosp. vedení do mapových podkladov,
- kontrola kompletnosti a aktuálnosti povolení na odber vody, stavebné povolenia, vypúšťanie odpadových vôd, kolaudačné rozhodnutia

- stabilné zamestnanie,
- flexibilný pracovný čas,
- podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti,
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie,
- zariadenie kancelárie, technika, mobil,
- sociálny program spoločnosti,
- systém školení,

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax na odbornej pozícii,
- výborné komunikačné požiadavky,
- príjemné vystupovanie,
- počítačové zručnosti

Hlavnými činnosťami spoločnosti sú výroba a distribúcia pitnej vody, odkanalizovanie odpadových vôd, ich čistenie a vykonávanie chemicko-technologickej a laboratórnej činnosti pre zákazníkov z regiónu Turiec v okresoch Martin a Turčianske Teplice.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3854925  Megjelentetés dátuma: 23.1.2020  Alapbér (bruttó): 848 EUR/mesiac