Samostatný účtovník pre SR a ČR

Turbado.sk

Miesto práce
PANORAMA CENTRUM PEZINOK, Moyzesova, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ príspevky a odmeny; suma základnej zložky závisí od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávate viac ako len bežné? Motivuje vás výzva a príležitosť osobnostne rásť v prostredí medzinárodnej európskej obchodnej spoločnosti? Ekonomika resp. účtovníctvo vo firme je oblasťou naplnenia vašich ambícií? Odpovedzte, pošlite nám Váš životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu v našej kancelárií v Pezinku.

Na pozíciu samostatný účtovník pre SR a ČR prijmeme do tímu kompetentných, schopných kandidátov s ochotou prevziať zodpovednosť za nasledovnú náplň práce:
- Evidencia a účtovanie vystavených a prijatých faktúr;
- Spracovanie a účtovanie pokladne, banky a interných dokladov /mzdy, cestovné príkazy,.../;
- Príprava podkladov k DPH a dani z príjmov;
- Príprava podkladov pre spracovanie a zostavovanie účtovnej závierky;
- Aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami a spoločnosťami v rámci holdingu;

- Príležitosť participovať na ambicióznych nadnárodných projektoch;
- Práca vo výbornom tíme;
- Profesionálne zapracovanie - riadený proces adaptácie;
- Príležitosť rásť, odmeňovanie ochoty urobiť viac, nad rámec požadovaného;
- Motivačný systém finančných aj nefinančných bonusov v prípade výborných výsledkov (dovolenkový dom v Španielsku a pod.);
- Stabilné a perspektívne zamestnanie v úspešnej európskej spoločnosti;
- Možnosť čiastočnej práce z domu;

Pokiaľ vás táto pracovná príležitosť zaujala a chcete byť zaradená/ý do výberového konania, zašlite nám váš životopis a žiadosť do zamestnania, príp. motivačný list, vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Počet rokov praxe

3

- Dôslednosť a stálosť, analytické myslenie, odborné kompetencie;
- Zodpovedný prístup k práci;
- Časová flexibilita v prípade potreby;
- Aktívna angličtina - komunikačný jazyk v spoločnosti;

Holding prevádzkuje eshopy so spotrebnou elektronikou v 4 krajinách EÚ. Má vlastnú sieť skladov a 50 zamestnancov. Sme dynamicky rastúca spoločnosť s cieľom byť na trhu v každej krajine EÚ. Web: http://turbado.sk/

Company Info:
Turbado is an international company that works in the field of device-oriented Internet sales that uses the functional sales model in a partner company in the United States. Holding operates E-shops in four countries. It has its own network of warehouses and approx 50 employees. The company has subsidiaries in European Union countries, with headquarters in Central Europe.

We are a dynamically growing company in order to be in the market in all EU countries. Websites: turbado.sk or turbado.eu
ID: 3252229  Megjelentetés dátuma: 29.4.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac