Можливість для людей з України

Chyžná v Roset Hotel & Residence *****

T&H Management, s.r.o.

Miesto práce
Roset Hotel & Residence, Štúrova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiac+ príplatky a odmeny. Mzda s príplatkami prevyšuje 1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• upratovanie hotelových izieb v predpísanej kvalite
• upratovanie verejných priestorov hotela
• pranie a žehlenie hosťovského prádla
• Dodržanie predpisov pre bezpečnosť práce a požiarnej ochrany
• Dodržanie hygienických predpisov
• Spolupráca pri rozvoji menu a zvyšovanie kvality

• zaujímavá a dynamická práca v profesionálnom kolektíve
• motivačné platové ohodnotenie
• stabilné zázemie silnej developerskej skupiny
• práca v luxusnom segmente

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku s FOTKOU na kontaktný e-mail: [email protected].
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

• bezúhonnosť
• samostatnosť, flexibilita
• usilovnosť, zodpovednosť
• tímová práca
• prax na rovnakej pozícií vítaná
• ochota pracovať na prípadné poobedné zmeny

Roset Hotel & Residence
Sme malé ubytovacie zariadenie s 27 apartmánmi v centre Bratislavy. Naším cieľom bude vždy "the well-being" našich hostí a zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3550089  Megjelentetés dátuma: 4.9.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac