Predávaj oddychové momenty – staň sa našim Travel Expertom

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac13 platov, odmeny, provizia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavilo by ťa hľadať dovolenky počas celého roka?
Je pre teba prirodzené pracovať s nasadením a neustále sa učiť nové veci?

Potom pre teba máme ponuku, ktorá ťa určite zaujme: poď pracovať do TUI ReiseCenter a nájdeš nie len prácu, ale svoje poslanie. Pomôž druhým nájsť tú najlepšiu dovolenku, cestuj a spoznávaj nové destinácie a hotely – staň sa našim Travel Expertom.

AKÉ ZAUJÍMAVÉ ÚLOHY NA TEBA U NÁS ČAKAJÚ?
* Budeš komunikovať s klientmi a pripravovať pre nich dovolenky šité na mieru;
* budeš cestovať, spoznávať rôzne miesta a testovať hotely na vlastnej koži;
* neustále sa budeš vzdelávať, aby si bol/a naslovovzatým odborníkom na dovolenky.

* práca v medzinárodnom koncerne World of TUI
* sociálne istoty
* motivačné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému výkonu
* možnosť cestovania a spoznávania nových miest
* možnosť neustále sa vzdelávať

Životopis v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku posielať emailom.
Odpovede budeme zasielať len uchádzačom postupujúcim do 1. výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

* skúsenosti s predajom (skúsenosti s prácou v cestovnej kancelárii a s predajom zájazdov zahraničných touroperátorov – výhodou)
* vášeň pre cestovanie
* príjemné vystupovanie
* komunikatívnosť

SME JEDINEČNÍ
• TUI vám ponúka pracovisko vrátane technického vybavenia, ktoré potrebujete aj pre vašu efektívnu občasnú prácu z domu. Na zaučenie počas prvých mesiacov, alebo na individuálne či tímové diskusie by sme boli radi, keby ste mali možnosť prísť do modernej kancelárie v centre Bratislavy. Je poskytovaná možnosť niekoľkodňového Home Office v týždni po dohode.
• Využite výhody „TUI Workwide“ – pracujte až 6 týždňov v roku na miestach, kam iní chodia len na dovolenku / platí iba pre TPP/
• Obzvlášť dôležité sú pre nás komplexné školenia vo Vašom budúcom pracovnom odvetví a Váš osobný a profesionálny rozvoj
• TUI vám ponúka bezpečnosť medzinárodnej skupiny vo veľmi neformálnej pracovnej atmosfére
• Ponúkame Vám množstvo benefitov ako zamestnanecké zľavy, interné akcie, stravné, rôzne zľavy u externých partnerov
• Ak máte zodpovedajúcu kvalifikáciu, máte možnosť získať aj nadštandardné ohodnotenie.

Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“
Náš team tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia v oblasti cestovania. Do destinácií pravidelne cestujeme a testujeme služby a hotely. Našim cieľom je prvotriedny servis a poradenstvo pri výbere dovolenky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3730097  Megjelentetés dátuma: 13.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac