Personálny a mzdový špecialista

TuCon, a. s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac• mzda sa odvíja v závislosti od individuálnych skúseností kandidáta • preplácanie cestovného, 13.plat, stravné lístky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V oblasti personalistiky :
• príprava pracovných zmlúv, dohôd, dodatkov, náplne práce
• komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného
pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
• komunikácia s príslušnými úradmi prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov,
• vedenie, aktualizácia a archivácia osobných spisov zamestnancov
V mzdovej oblasti:
• komplexné vedenie mzdovej agendy a výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami pre spoločnosť
• spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov,
• spracovanie dokladov PN a OČR a ich likvidácia
• spracovanie mesačných výkazov do poisťovní, mesačného prehľadu dane, ročné hlásenia dane, ELDP, potvrdenia o zdaniteľnej mzde
• výpočet a výkon exekučných zrážok zo mzdy
• ročné zúčtovanie dane z príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti zamestnancov
• spracovanie agendy stravných lístkov
• spracovanie príspevkov na rekreáciu zamestnancov (evidencia žiadostí, posúdenie nároku, príprava podkladov pre vyplatenie nároku, poradenstvo pre zamestnancov v danej problematike)
• komunikácia s úradmi verejnej a štátnej správy – poisťovne (SP, ZP) a pod

• práca v stabilnej spoločnosti
• príjemný pracovný kolektív
• moderne vybavené pracovisko
• pravidelné vzdelávanie a školenia
• možnosť navštevovania jazykového kurzu cez pracovnú dobu
• preplácanie cestovného, 13.plat, stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
• firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky prax na odbornej pozícii

• prax na odbornej pozícii min.3 rokov podmienkou
• znalosť Zákonníka práce a príslušných predpisov nevyhnutnou podmienkou
• ovládanie mzdového programu HUMAN výhodou
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
• príjemné vystupovanie
• Vašou silnou stránkou je orientácia na detail a dôsledné plnenie termínov.

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3914030  Megjelentetés dátuma: 20.5.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac