Skladník

TuCon, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacpodľa skúseností a individuálnych schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup, preberanie, skladovanie a evidencia spotrebného materiálu a drobného hmotného majetku od dodávateľov a spolupracujúcich subjektov
- manipulácia s materiálom a drobným majetkom
- nakladanie, vykladanie, kontrola materiálov a drobného majetku
- zodpovednosť za príjem, skladovanie, evidenciu a výdaj stavebného materiálu a drobného majetku
- inventúra zásob a majetku
- práca s PC, príprava dokumentácie, evidencia v systéme SAP (znalosť práce v SAP výhodou)

- Perspektívna práca v stavebnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom na [email protected] alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

TuCon, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. TuCon, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať na turnusy
- orientácia z hľadiska siete služieb a obchodov
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3891448  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac