Špecialista podpory zákazníkov EN + IT

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta: od 1300 EUR brutto a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného profesionála v oblasti zákazníckeho servisu, ktorý hovorí plynule anglicky a francúzsky. Si komunikatívny, asertívny ale aj analytický typ? Máš skúsenosti s riadením objednávok, chceš pracovať s vlastným portfóliom zákazníkov pre medzinárodnú spoločnosť? Tak potom hľadáme práve Teba!
Čo Ťa na pozícii čaká?
Spracovanie zákazníckych dopytov, objednávok a reklamácií. Každodenná komunikácia so zákazníkmi.
Elektronické spracovanie dát o jednotlivých zákazníkoch a odberateľoch.
Kontrola dodržiavania termínov realizácie požiadaviek (kooperácia s oddelením expedície) .
Obstarávanie a odosielanie vzoriek túb v závislosti na požiadavkách zákazníkov.
Zabezpečovanie podkladových materiálov od zákazníka potrebných na potlač.
Tvorba cenových ponúk (kalkulácií).
Administrácia zákazníckych portálov.
Vystavovanie vyšlých faktúr zákazníkom. Fakturácia služieb/ klišé atď.
Spolupráca s oddelením kvality pri riešení zákazníckych reklamácií.

- Nárok na 13. a 14. mzdu po 12 mesiacoch
- Prémie
- Zamestnanecké benefity
- Príspevok na občerstvenie

- okrem slovenského, je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Prax v oblasti komunikácie so zákazníkmi nutná, ideálne vo výrobnej spoločnosti v rámci zákazníckeho servisu.
- Prax s riadením objednávok nutná.
- Znalosť anglického a talianskeho jazyka na úrovni C1 podmienkou.
- Znalosť informačných systémov MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet na užívateľskej úrovni.
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci.
- Schopnosť rozhodnúť sa a prijať zodpovednosť aj v prípade riešenia zložitejších a náročných problémov.
- Precíznosť, operatívnosť, schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií, samostatnosť.
- Príjemné vystupovanie.

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4093637  Megjelentetés dátuma: 10.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac