Vedúci údržby

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacOd 2 200 EUR brutto mesačne, podľa skúseností kandidáta (plus zákonné príplatky a iné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu mechanikov a elektromechanikov
• Zodpovednosť za správny chod a údržbu elektro zariadení
• Zlepšovania stability výrobných zariadení (ostatných technologických zariadení, klimatizácie, odsávania studenej a teplej vetvy, spaľovne)
• Kontrola dodržiavania predpisov na oddelení
• Spolupráca pri uskutočňovaní projektov na strojoch a budovách

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 30%
• mesačná prítomnostná prémia 80,-EUR
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie (deň rodiny, vianočná večera)
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosť s riadením TPM výhodou
• Skúsenosť s vedením tímu vo výrobnej spoločnosti
• SŠ / VŠ elektrotechnická, § 23, § 24 - výhodou
• Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
• Uživateľská znalosť práce na PC (Word, Excel)
• Schopnosť čítať elektrodokumentáciu a schémy
• Znalosť silnoprúd a slaboprúd
• Riadiace systémy Siemens Simatic, Simotion

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4017375  Megjelentetés dátuma: 16.11.2023  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac