Senior nákupca

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda od 2 000 EUR brutto a viac v závislosti na pracovných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obstarávanie materiálu a služieb na základe poskytnutých špecifikácií a podkladov,
- Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov a služieb, riadenie zverených komodít.
- Vystavovanie rámcových objednávok, odvolávok a objednávok.
- Evidencia potvrdení objednávok. Urgovanie potvrdení objednávok.
- Kontrola dodacích termínov materiálov.
- Organizácia a koordinácia dopravy objednaných materiálov
- Vyhľadávanie, výber, schvaľovanie dodávateľov.
- Stretnutia a komunikácia s dodávateľmi.
- Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov.
- Tvorba podkladov ku kalkuláciám, príprava podkladov a spracovanie analýz cien materiálu.
- Príprava a realizácia procesu obstarávania materiálu a služieb.

- stabilná práca s pravidelným príjmom, v príjemnom pracovnom prostredí,
- 13. a 14. plat na základe plnenia cieľov,
- spoločenské akcie,
- stravovacie karty,
- sociálne benefity,
- práca na zaujímavých projektoch spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť angličtiny
- skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou
- skúsenosti s nákupom nepriameho materiálu a služieb podmienkou
- samostatnosť, príjemné vystupovanie, vyjednávacie schopnosti

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3845304  Megjelentetés dátuma: 3.1.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac