Senior HR Business Partner

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia v závislosti od skúsentostí kandidáta, 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru, mesačná výkonnostná prémia do výšky 15% ​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme skúseného Senior HR Business Partnera, s veľkou dávkou energie a entuziazmu a s chuťou pracovať v prostredí medzinárodnej výrobnej spoločnosti.

Čo ťa na pozícii čaká? Budeš :

  • Poskytovať poradenstvo v pracovno-právnej oblasti vedúcim príslušných oddelení.
  • Spolupodieľať sa na všetkých HR projektoch (interné postupy a prieskumy, hodnotenia, odmeňovanie a benefitný systém).
  • Riadiť vstupný a výstupný proces a viesť vstupné a výstupné pohovory so zamestnancami.
  • Zodpovednosť za správne vykonávanie personálnej administratívy (vypracovanie pracovných zmlúv, dodatkov a dohôd, vedenie osobných zložiek zamestnancov).
  • ​Aktívne zastrešovať onboarding proces.​
  • HR reporting a štatistiky.
  • Identifikovať a analyzovať vzdelávacie a rozvojové potreby, nastavovať nové procesy/smernice.
  • Employer branding a iné.

​• skvelá príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj
​• stabilná práca s pravidelným príjmom
​• flexibilná pracovná doba; denný pracovný čas 7,5 hod.
​• príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne
• príspevok na dochádzanie
​• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
​• jazykové kurzy
​• motivačné odmeny počas roka
​• spoločenské akcie
​• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore - ľudské zdroje, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

VŠ vzdelanie,

prax na pozícii HR Business Partner/HR Generalista/ HR Manager vo výrobnej spoločnosti podmienkou,

aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou,

výborná znalosť v oblasti personalistiky ( zákonník práce),

komunikácia s externými spoločnosťami v oblasti náboru,

koncepčné myslenie, schopnosť chápať súvislosti,

komunikačné a negociačné zručnosti,

proaktívny prístup,

samostatnosť,

výborný time management,

PC znalosti ( MS office)

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Blahová, M.A.
Tel.: +421907343669
E-mail: poslať životopis
ID: 3316623  Megjelentetés dátuma: 15.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac