Asistent/ka nákupu materiálov - zastupovanie počas materskej dovolenky

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za nákup materiálov naplánovaných do výroby,
• zodpovednosť za nákup materiálov potrebných k bežnej prevádzke organizácie,
• zisťovanie potreby týkajúcej sa všetkých výrobných materiálov,
• vykonáva asistenciu a administráciu nákupu v rámci zverených kompetencií,
• vystavuje objednávky na základe presne stanovených pokynov centrálnych nákupcov,
• vyžadovanie vzoriek,
• vykonávanie inventúr materiálov v sklade,
• kontrola potvrdenia objednávok, kontrola a analýza nákupných cien,
• optimalizácia nákupných procesov s cieľom minimalizovať náklady,
• zabezpečenie efektívneho nákupu,
• sledovanie dodržiavania zmluvných / obchodných podmienok zo strany dodávateľov,
• registrácia, riešenie a zaznamenávanie reklamácií výrobných materiálov,
• sledovanie skladových zásob.

- stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí,
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru (v 100%tnej výške základnej mzdy),
- spoločenské akcie
- príspevok na dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax v oblasti komunikácie s dodávateľskými partnermi výhodou
• Znalosť nemeckého jazyka (B2) podmienkou, anglický jazyk výhodou
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci
• Precíznosť, operatívnosť, schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2896219  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 Eur