Právnik

TUBAU, a.s.

Miesto práce
Pribylinská 12, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, právne analýzy, vypracovanie, pripomienkovanie a uzatváranie právnych dokumentov - návrhov zmlúv, dodatkov k zmluvám, obchodných podmienok, ponúk, objednávok, právnych podaní, žalôb a iných písomností;
- vybavovanie a vedenie právnej agendy, evidencia stavu zmlúv, vedenie spisov podľa jednotlivých prípadov, evidencia príslušnej korešpondencie a ich príprava na archiváciu;
- kontrola náležitosti právnych dokumentov dôležitých pre ich platnosť, vrátane kontroly dodržiavania lehôt z týchto dokumentov vyplývajúcich alebo súvisiacich s poskytovaním právnych služieb;
- evidencia a spravovanie stanovísk, rozhodnutí, písomných vyjadrení a iných dokladov potrebných pre uzavretie rôznych písomností;
- spolupráca pri príprave a uzatváraní dokumentov potrebných pre predkladanie ponúk vo verejnom obstarávaní a súkromnom obstarávaní;
- poskytovanie právneho poradenstva vedeniu a zamestnancom spoločnosti;
- sledovanie zmien legislatívy, aktualizácia, evidencia a výklad právnych predpisov;
- spolupráca pri tvorbe vnútorných predpisov;
- spolupráca pri implementácii legislatívnych zmien do obchodných a pracovných zmlúv, obchodných podmienok, vnútorných predpisov a ostatných dokumentov;
- zodpovednosť za správnosť a včasnosť vykonávaných činností;
- zastupovanie pred súdmi a správnymi orgánmi

možnosť profesného a osobnostného rastu, účasti na odborných seminároch

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Uchádzač by mal mať aspoň 3 roky praxe v advokácii alebo na pozícii firemného právnika (stanovená doba však nie je kritickou podmienkou). Pri posudzovaní uchádzačov sa za výhody budú považovať predovšetkým: prax v spoločnosti podnikajúcej v oblasti stavebníctva, skúsenosti s verejným obstarávaním, znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov a zmluvných podmienok „FIDIC“.
Od úspešného uchádzača sa vyžaduje zodpovedný prístup a dochvíľnosť pri plnení pracovných úloh.

Firma sa svojou činnosťou sústreďuje okrem razenia podzemných stavieb, ako sú tunely, podzemné objekty vodných elektrární, vodné privádzače, veľkopriestorové podzemné diela aj na špeciálne zakladanie stavieb pomocou vŕtaných veľkopriemerových pilot, mikropilot, budovanie podzemných tesniacich stien aj na hĺbenie stavebných jám a zaisťovanie svahov. Spoločnosť TUBAU, a.s. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti DANICON HOLDING, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3867370  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac