Samostatný referent dopravy

TUBAU, a.s.

Miesto práce
Bytčická 89, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

napr. - zodpovednosť za prevádzku a využitie osobnej a nákladnej dopravy, vedenie predpísanej dokumentácie k autám, ekonomika súvisiaca s nákladnou a osobnou dopravou, spracovanie podkladov o spotrebe PHM, mechanizácie, kontrola spotreby s faktúrami,zabezpečenie servisu a opráv vozidiel, riešenie poistných udalostí aj s poisťovňou, objednávanie dopravy pre potreby divízií a ostatné práce súvisiace s dopravou spoločnosti

PC, mobil, stravné lístky

odpovieme len tým uchádzačom, ktorí vlastnia predpísané spôsobilosti,
práca vhodná pre uchádzača z okolia Žiliny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

podmienka - vlastniť osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti cestnej nákladnej dopravy, osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre vnútroštátnu/medzinárodnú/ cestnú nákladnú dopravu /osobnú/
zodpovednosť, samostatnosť, vedieť reagovať na možné problematické situácie,
ovládať prácu v programe Commander pre dopravu

Firma sa svojou činnosťou sústreďuje okrem razenia podzemných stavieb, ako sú tunely, podzemné objekty vodných elektrární, vodné privádzače, veľkopriestorové podzemné diela aj na špeciálne zakladanie stavieb pomocou vŕtaných veľkopriemerových pilot, mikropilot, budovanie podzemných tesniacich stien aj na hĺbenie stavebných jám a zaisťovanie svahov. Spoločnosť TUBAU, a.s. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti DANICON HOLDING, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3357751  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou