Interný audítor

TUBAU, a.s.

Miesto práce
Bytčická 89, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

audit a kontrola všetkých procesov vo firme

preplácanie cestovného, vyplácanie stravných lístkov, mobil

Informácie o výberovom konaní

preferujeme bydlisko v blízkom okolí Žiliny,
odpovieme len tým záujemcom, ktorí budú spĺňať uvedené kritéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, motivácia ľudí, empatia,
aktívne skúsenosti s auditom vo firme, minimálne 5 rokov
výhodou je ekonomicko -stavebné zameranie, resp. skúsenosti v oblasti stavebníctva a jeho ekonomických oblastí, zhodnotenie činností a procesov a ich písomné vyhodnocovanie

Firma sa svojou činnosťou sústreďuje okrem razenia podzemných stavieb, ako sú tunely, podzemné objekty vodných elektrární, vodné privádzače, veľkopriestorové podzemné diela aj na špeciálne zakladanie stavieb pomocou vŕtaných veľkopriemerových pilot, mikropilot, budovanie podzemných tesniacich stien aj na hĺbenie stavebných jám a zaisťovanie svahov. Spoločnosť TUBAU, a.s. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti DANICON HOLDING, a.s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3330418  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou