Web Developer

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacMzda záleží od zručností. Hľadáme človeka s praxou a so skúsenosťami. Samozrejmosťou sú príplatky za vzdelávanie a certifikáty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich nových priestorov vo Zvolene hľadáme nového kolegu na pozíciu Web developer. Budeš s nami robiť weby, eshopy, prípadne nám občas helpneš aj s nejakou grafikou.

Skills:
HTML, CSS, JS, jQuery - expert
znalosť iných JS frameworkov - výhoda
WordPress - expert (aj na programátorskej úrovni)
WooCommerce - pokročilý (aj na programátorskej úrovni)
Git - výhoda
Cit pre detail je MUST
Základná znalosť grafiky, web dizajnu a príprava grafických assetov

Mzda: záleží od zručností

Práca v mladom tíme. Všetci robíme to čo nás baví, od toho sa odvíja celá atmosféra v agentúre.
Odmena je určite adekvátna k tvojim skillom + niečo navyše :)
Motivačné príplatky za certifikáty a vzdelávanie.
Časovo flexibilná práca - robí sa na projektoch po prihlásení do ERP systému tzn. môžeš pracovať kedykoľvek - ale uprednostňujeme prácu fyzicky v agentúre, doma sa venuj sebe, na výlete oddychuj :)
Nepravidelné posedenia, teambuildingy alebo firemné raňajky :)

Svoje referencie/portfólio môžte poslať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Web developer

Ostatné znalosti

HTML - Expert
HTML5 - Expert
CSS - Expert
CSS3 - Expert
JavaScript - Expert
jQuery - Expert
WordPress - Expert
WooCommerce - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti
- samostatnosť pri riešení projektov
- web dizajn a developing ťa musia baviť
- chuť sa vzdelávať a posúvať vyššie seba, kolegov, klientov
- kľuďas

Skills:

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov, PPC, SEO, Social Media. Okrem iného máme vlastný online projekt, na ktorom skúšame všetko možné, čo online znesie :)

Side business:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3874753  Megjelentetés dátuma: 19.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac