Technik pre metrológiu a rozpočítavanie nákladov tepla

TTI-Energo spol.s r.o.

Miesto práce
Krátka 7648, 911 01 Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpo zapracovaní sa mzda zvyšuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena vodomerov pomerových rozdeľovačov nákladov tepla a rozpočítanie dodaného tepla
- obchodné aktivity v oblasti dodávky vodomerov a meračov tepla pre bytové domy a nebytové priestory
- komunikácia so zákazníkom v oblasti obchodnej a technickej
- príjem a spracovanie požiadaviek zákazníkov
- vypracovanie cenovej ponuky, objednávky, zmluvy o dielo
- zabezpečenie výmeny vodomerov na teplú a studenú vodu
- rozpočítavanie nákladov dodaného tepla jednotlivým odberateľom
- zber, spracovanie a vyhodnotenie údajov z meračov spotreby vody a tepla
- vybavovanie reklamácií v danej oblasti výmeny vodomerov a rozpočítania
- príprava podkladov pre fakturáciu
- spolupráca s montážnymi technikmi a ekonomickým úsekom
- mesačné vyhodnotenie a predkladanie reportu

- práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zaučenie a zaškolenie v danej oblasti
- pravidelné vzdelávanie
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, stavebný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- samostatnosť
- komunikačné a organizačné zručnosti
- chuť napredovať a preberať kompetencie a zodpovednosť

Spoločnosť pracuje v oblasti tepelnej energetiky, rozsah zamerania pracovného výkonu od rokovania so zákazníkmi, vypracovanie cenových ponúk v oblasti rozpočítavania nákladov na ústredné kúrenie, zabezpečenie realizácie zákazky, servisných úkonov, až po záverečnú fázu rozpočítania nákladov na vykurovanie bytov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3819128  Megjelentetés dátuma: 27.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac