Technik

TTI-Energo spol.s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaistenie obchodnej činnosti firmy, komunikácia s klientom
- rozvíjanie obchodnej stratégie spoločnosti
- uskutočňovanie obchodných rokovaní so zákazníkmi
- vypracovávanie cenových ponúk, potvrdení objednávok pre konečného zákazníka a
príprava zmlúv k zákazke
- spracovávanie jednotlivých obchodných prípadov na základe požiadaviek zákazníkov
- objednávanie tovaru, potrebného pre vykonanie zadanej zákazky, koordinácia činnosti
dodávateľa pri zabezpečovaní zákazky
- rozpočítavanie nákladov na UK v špecializovanom rozpočítavacom programe
- zabezpečovanie servisných úkonov súvisiacich s pomerovými rozdeľovačmi vykurovacích
nákladov a meračmi tepla
- vykonávanie ďalších pomocných prác vyplývajúcich z potrieb zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Pozícii vyhovujú uchádzači s technickým vzdelaním

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibilita, ochota spolupracovať, dochvíľnosť, schopnosť komunikácie so zákazníkom

Spoločnosť pracuje v oblasti tepelnej energetiky, rozsah zamerania pracovného výkonu od rokovania so zákazníkmi, vypracovanie cenových ponúk v oblasti rozpočítavania nákladov na ústredné kúrenie, zabezpečenie realizácie zákazky, servisných úkonov, až po záverečnú fázu rozpočítania nákladov na vykurovanie bytov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3261518  Megjelentetés dátuma: 20.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiacDohodou