Autolakýrnik

TT-Car spol.s r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
15.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- Eur + odmeny od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Lakovanie vozidiel zn.: Renault , Dacia a iné značky
• Zaisťuje kompletný proces lakovania
• Dodržuje štandardy výrobcu
• Zaisťuje opravy v súlade s predpismi a dodržuje kontrolné mechanizmy
• Zodpovedá priamo servisnému technikovi, vedúcemu servisu

Práca pre rastúcu spoločnosť
• Príjemné pracovné prostredie
• Skvelá práca pre milovníkov áut
• Priateľský tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Autorizovaný servis vozidiel Renault a Dacia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, flexibilita, ochota, záujem učiť sa nové veci

Predaj a servis motorových vozidiel Renault a Dacia.
TT-CAR s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti predaja a servisovania vozidiel značky RENAULT a DACIA. Zákazníkom poskytujeme kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné aj úžitkové vozidlá.
Sme spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou v predaji a servisovaní vozidiel
značky RENAULT. Máme fungujúce pobočky v Trnave, Nitre.
Spolupracujeme s poisťovňami v oblasti poistenia vozidiel a opráv poistných udalostí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3030776  Megjelentetés dátuma: 5.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- Eur + odmeny od výkonu