Správca Eshopu

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 61, Žilina
Termín nástupu
ihneď
650 - 850 EUR/mesiac650-850€ v závislosti od skúseností, praxe a pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví práca na počítači a si komunikatívny/a, poď medzi nás! Tvojou prácou bude starať sa o našu webovú stránku: starostlivosť o zákazníkov a ich požiadavky pri vybavovaní objednávok, t.j. telefonická a mailová komunikácia, pridávanie nových produktov, pridávanie obrázkov a popisov k nim a pomocné práce pri objednávkach a ich odosielaní.

Sme dynamický kolektív, kde si všetci vzájomne pomáhame a staráme sa o správne fungovanie nášho Eshopu.

- príspevok na stravovanie
- zľavy na nákup športového tovaru
- bezplatné školenia
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu vedúceho e-shopu

Nemusíš byť špičkový športovec na to, aby ti táto práca sadla. O našom sortimente ťa všetko radi naučíme. Dôležité je, aby si mal rád prácu za počítačom. Budeme však od teba vyžadovať samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilitu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- písomný prejav gramatický správny a zrozumiteľný
- samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť
- skvelé komunikačné schopnosti
- skúsenosti s prácou na PC

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.
ID: 3458624  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac