Asistent/ka predaja v športovej predajni

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 61, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny/a, vieš pracovať zodpovedne a rád/a sa učíš nové veci? Máš chuť na sebe pracovať a profesijne rásť? Ak boli tvoje odpovede áno, radi ťa privítame v našom tíme.

Náplň práce:
predaj tovaru, práca s pokladňou, aktívna komunikácia so zákazníkmi, dokladanie tovaru, udržiavanie poriadku a čistoty na predajni, príjimanie reklamácií, tímová starostlivosť s kolegami o plynulý chod predajne

• Extra prémie v hlavnej sezóne
• Priateľské prostredie
• Extra príspevky k platu
• Zľavy na trendy športový tovar (nie len u nás )
• Možnosť podieľania sa na rozvoji spoločnosti
• Spoločné akcie
• Kariérny rast

Svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokiaľ si hľadáš stabilnú prácu,
si zodpovedný/á, komunikatívny/a, chceš na sebe pracovať a profesijne rásť , poď medzi nás.

Očakávame :
• Príjemné vystupovanie na verejnosti
• Komunikatívnosť
• Úslužnosť
• Trpezlivosť
• Tímový duch
• Zodpovednosť
• Manuálnu zručnosť

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.
ID: 3455433  Megjelentetés dátuma: 1.7.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac