Referent verejného obstarávania

TSS GRADE, a.s.

Miesto práce
Dunajská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiaczáklad 800,- + od 400,-€ osobné ohodnotenie, finálna výška mzdy závisí od skúseností záujemcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dokumentov a následná kompletizácia ponúk v rámci ver. obstarávania
- príprava a pripomienkovanie zmlúv
- posudzovanie súladu dokumentov v rámci ver. obstarávania so zákonom o verejnom obstarávaní
- spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- súvisiaca administratíva a pod.

Iné výhody
- profesionálne, atraktívne pracovné prostredie,
- flexibilný pracovný čas,
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- školenia
- možnosť dlhodobej spolupráce.

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci všetky požadované kritéria – Požiadavky na zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne, stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax min. 2 rok v obore verejného obstarávania (zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, príp. zákona č. 134/2016 Sb. zákon o zadávaní veřejných zakázek)
• Vítaná prax min. 1 rok v obore stavebníctvo

TSS GRADE je stavebná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou a bohatou históriou.
Zabezpečujeme vysokú odbornosť spoločnosti a úspešné upevňovanie si pozície na železničnom trhu. Zaoberáme sa dopravnými, pozemnými a inžinierskymi stavbami, komplexnou rekonštrukciou koľají a zabezpečujeme rad špecializovaných služieb.
Do svojho teamu hľadáme nového kolegu/kolegyňu s chuťou pracovať a učiť sa nové veci vo veľmi atraktívnom odvetví.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1662220  Megjelentetés dátuma: 20.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac