Interiérový dizajnér, architekt

TSPC Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
06.01. 2020
1 000 - 1 600 EUR/mesiacod 1000 eur do 1600 eur v závislosti skúsenosti a od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navrhovanie stavby a plánovanie interiéru, tvorba návrhov architektonického riešenia a dizajnu (podla možnosti i samostatne)
• samostatná a tímová práca
• vypracovanie koncepcie, príprava technických výkresov a tvorba výrobných výkresov
• vypracovanie stavebných projektov pre umiestnenie stavby, stavebné povolenie a pre realizáciu stavby, inžinierska činnosť
• komunikácia s kolegami v tíme, konzultácia s predstavitelmi ďalších profesii

• konkurenčná mzda a ďalšie podpory
• ambiciózny mladý kolega s možnosť realizácie vlastných nápadov,
• zaujímavé a rôznorodé projekty, ktoré ponúkajú profesionálne výzvy (rekonštrukcie objektov, športové zariadenia, hotely, súkromné vily atď.)
• profesionálne kancelárske podmienky
• nepretržitý profesionálny vývoj, od organizovania a plánovania práce k realizácii
• priatelská atmosféra s tímom mladých energetických architektov

• školenie a podpora jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

inžinier architekt

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• odborná prax v oblasti architektúry a dizajnu interiéru,
• otvorenosť, a oddanosť k profesii
• ústretové, dynamické a priatelské vystúpenie
• zmysel pre štýl, kreativitu a precíznosť
• poznatky architektúry, ergonomiky, teórie farby
• výhoda poznatky a skúsenosť návrhu v 3D a v odbore grafika
• odborná znalosť aspoň dvoch jazykov slovenský - maďarký – anglický

Mladá dynamická firma, ktorá sa zaoberá generálnym projektovaním v oblasti architektúra a interiérový dizajn. Venujeme sa BIM projektovaniu, taktiež sa zaoberáme projektovým manažérstvom, ako aj technickým dozorstvom. Viac informácií o nás na www.tspc.hu
ID: 3623557  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacod 1000 eur do 1600 eur v závislosti skúsenosti a od výkonu