Zvárač - SR a ČR - 7 Eur/hod

Tryton Agency, s.r.o.

Miesto práce
Okres Zlín, Česko
Termín nástupu
14.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
7 Eur/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a oprava zvarov po zvarovacom robote/laseri na konštrukciách autosedačiek
- ručné zváranie na výrobu obytných ale aj stavebných kontajnerov
- zváranie podľa presne stanoveného technologického postupu (+ znalosť čítania výkresovej dokumentácie)

- prácu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- kompletné zabezpečenie ubytovania
- dopravu do a z práce
- výhodné platové podmienky
- zabezpečenie BOZP a PO
- kariérny rast
- 12 hodinové zmeny
- turnusový spôsob práce

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií:
www.trytonagency.sk
00421918395458

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, montážou a opláštením oceľových konštrukcií – priemyselných hál, ale aj administratívnych objektov. Firma sa zaoberá aj výrobou rôznych zámočníckych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný a seriózny prístup
- manuálnu zručnosť
- platný zváračský preukaz typu: ZM1
- ochota pracovať

Cieľom spoločnosti je zosúladiť trh práce tak, aby sme vďaka vzájomnej kooperácii dokázali maximalizovať výstupy spoločnej spolupráce a tým uspokojovali potreby celého produkčného reťazca.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3574232  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7 Eur/hod v čistom