Aplikačný inžinier / C# Programátor

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac(od 1 500 Eur v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení inžinieringu hľadáme šikovného Aplikačného inžiniera so znalosťou C#.

Vašou úlohou bude:
- vývoj a modifikácia aplikácií na základe interných požiadaviek
- oprava chýb programov / skriptov / aplikácií
- tvorba dotazov z relačných databáz (SQL)
- návrh a implementácia zmien a vylepšení
- automatizácia a digitalizácia procesov

▪ pružný pracovný čas
▪ mesačný bonus
▪ dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
▪ príspevok na dopravu
▪ home office
▪ vzdelávacie aktivity, firemné akcie
▪ možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
▪ atraktívny sociálny program

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť Python: výhodou
- schopnosť samovzdelávať sa
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- analytické myslenie

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3410288  Megjelentetés dátuma: 15.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac