Frontend Developer

True Digital s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Presnú mzdu si dohodneme na osobnom stretnutí, určite bude od 7€/hodina (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného freelancera na niekoľko mesačnú, v prípade obojstrannej spokojnosti možno aj dlhodobú, spoluprácu. Prioritne potrebujeme vykryť aktuálne intenzívnejšie obdobie, keď je dopyt po našich službách veľmi vysoký.
Tvojou náplňou práce bude:
- úpravy frontednov na základe požiadaviek
- vyhotovenie frontendu na základe požiadaviek
- pomocné práce pri vyhotovovaní web stránok a aplikácií

Možnosť práce z domu, ak ale potrebuješ zmenu prostredia, radi ťa privítame aj medzi nami.
Uprednostňujeme prácu u nás v office na Dolnej 4, BB.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje, IT vítané

Ostatné znalosti

CSS - Expert
jQuery - Základy
JavaScript - Základy
PHP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Doplňujúce info k požiadavkám na uchádzača:
HTML5 - expert
Bootstrap - pokročilý

Znalosť anglicého alebo nemeckého jazyka vítaná.

True Digital je mladá firma, ktorej tím tvoria grafici, web- a app- developeri. Poskytujeme služby v oblasti tvorby webstránok, apliklácií, printových produktov a reklamných predmetov. Vytvárame jednoduché, moderné, ale aj zložité dizajny a systémy v súlade s technológiami «state of the art». Budeme radi, ak pre viac info a ukážku našich prác navštívte našu webovú stránku.
ID: 3845023  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.