Technik

TRUCKWAY s.r.o.

Príboj 558, 976 13 Slovenská Ľupča, prevádzka Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
február 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je:
- Zabezpečenie objednávok servisu a včasných opráv vozidiel.
- Kontrola technického stavu a výbavy vozidiel (STK, EK, ciachovanie tacho.)
- Výber dodávateľov spotrebného materiálu a služieb (porovnanie cien a kvality produktov)
- Evidencia platnosti oprávnení a povolení (STK, certifikáty L, tachografy, lekárske prehliadky, psychotesty, KKV)
- Zabezpečenie predaja jazdených vozidiel TRUCKWAY
- Správa palivových kariet pre vodičov, ich zabezpečenie, výmena, komunikácia s príslušnou spoločnosťou, novoregistrácia kariet
- Zabezpečovanie vybavenia vozidiel mýtnymi jednotkami, zabezpečenie vrátenia mýtnych jednotiek

- odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície, výkon a kompetencie zamestnanca
- prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
- priateľská a otvorená firemná kultúra
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Cudzí jazyk výhodou, nie je to podmienka. Takisto VP sk. C+E je výhodou. Uchádzač musí ovládať prácu s PC, základy Excelu a Wordu.

Spoločnosť TRUCKWAY s.r.o. realizuje medzinárodnú nákladnú prepravu s dlhoročnými skúsenosťami v Európe

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3292521  Megjelentetés dátuma: 23.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou