Obchodný zástupca pre maloobchod

Trouw Nutrition Slovakia, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou činnosťou bude predaj výrobkov spoločnosti do predajní chovateľských a rybárskych potrieb na Slovenskom trhu - možnosť pôsobiť v regióne svojho bydliska. Úlohou obchodného zástupcu je pravidelné navštevovanie existujúcich zákazníkov, ako aj vyhľadávanie nových klientov, predávanie produktov a služieb našej spoločnosti.
Kladieme veľký dôraz na pravidelné odborné vzdelávanie našich zamestnancov na tuzemských a zahraničných školeniach a počas spoločných aktivít so zahraničnými kolegami.

Naša spoločnosť ponúka vyhovujúcim kandidátom motivačné mzdové ohodnotenie, príspevok na vzdelávanie v anglickom jazyku, príspevok na penzijné/životné poistenie, pravidelné odborné vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny.

Ak Vás tento inzerát zaujal a vyhovujete vyššie uvedeným podmienkam, prosím pošlite svoj životopis a fotografiu do 15.10.2017 na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske (zootechnik, výživový poradca,veterinár)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Naše požiadavky na budúceho zamestnanca sú nasledovné:

- SŠ/VŠ vzdelanie
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou nie však podmienkou
- dobré komunikačné schopnosti
- prax na podobnej funkcii
- tímový hráč
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť Nutreco je svetový líder v oblasti výživy zvierat a rýb. Kvalita, inovácia a udržateľnosť sú nosné princípy, vložené do kultúry spoločnosti Nutreco od výskumu a nákupu kŕmnych surovín a doplnkových látok, až po konečné produkty a služby pre poľnohospodárstvo. Nutreco tvoria dve globálne značky, spoločnosť Skretting (výživa rýb) a spoločnosť Trouw Nutrition (výživa zvierat), ktoré majú výrobné podniky alebo zastúpenie vo viac ako 90 – tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1148123  Megjelentetés dátuma: 22.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou