Umývač/ka riadu na 6 hodín (TPP) Bratislava

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800eur v hrubom (622eur v čistom) + preplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky White Dragon v Mlynskej doline v Bratislave hľadáme umývača/umývačku riadov.

Pracovná doba 9:00 - 15:00 v pracovné dni od pondelka do piatku (v prípade potreby preplatené nadčasy počas akcií). Strava a pitný režim zabezpečený. Možnosť vyplácania aj na faktúru.

Vašou náplňou práce bude:
- umývanie bieleho a čierneho riadu
- udržiavanie čistoty na pracovisku

Vybraní kandidáti budú kontaktovaní telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- samostatnosť

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3439157  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800eur v hrubom (622eur v čistom) + preplatené nadčasy