Čašník, čašníčka

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Štefánikova 4, 91701, Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pripravovanej pivárne a reštaurácie Akadémia hľadáme príjemného a ochotného čašníka. Akadémia je vznikajúci koncept, ktorý spája poctivú piváreň a neformálnu reštauráciu. Akadémia je súčasťou kultúrneho priestoru Nádvorie, ktorý sa nachádza v historickom jadre Trnavy.

Čašníci v Akadémii zabezpečujú kompletný servis od privítania hostí, cez objednávanie a servírovanie jedál a nápojov až po vyúčtovanie a platbu.
- Servírovanie á la carte menu
- Prezentácia a podávanie jedál a nápojov
- Úzka spolupráca a komunikácia s kuchyňou
- Práca s vybranými lokálnymi vinárstvami
- Práca s pokladňou
- Dôsledná znalosť produktov

- Práca na plný úväzok
- Práca v príjemnom prostredí novej reštaurácie
- Práca v teame oceňovaného šéfkuchára Lukáša Heska
- Možnosť učiť sa nové veci, rozširovať si rozhľad v gastronómii a profesionálne rásť
- Štýlová uniforma od módnej značky Buffet
- Príležitosť zapojiť sa do inovácií menu spolu s celým teamom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Aspoň stredoškolské vzdelanie bez maturity alebo s maturitou
- Dôležité sú pracovné skúsenosti ako čašník
- Aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- Silná orientácia na službu zákazníkovi
- Výborná schopnosť komunikácie a teamovej spolupráce
- Ochota a chuť učiť sa nové veci a napredovať, zlepšovať zavedené postupy a experimentovať
- Dôslednosť, zodpovednosť a zmysel pre kvalitu
- Pozitívny vzťah ku kvalitným pekárenským výrobkom a jedlu

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3304794  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018