Kuchár

Trnavská arcidiecézna charita

Miesto práce
Cífer
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje prípravu a výdaj stravy pre stravníkov DPS Cífer podľa platných predpisov a noriem,
• stará sa o chod kuchyne a jedálne,
• zabezpečuje starostlivosť o inventár kuchyne a jedálne, skladov materiálu a potravín,
• dodržiava hygienické zásady prípravy a skladovania potravinových zásob,
• v spolupráci s ďalšími zodpovednými osobami sa podieľa na príprave jedálneho lístka DPS Cífer a zabezpečuje jeho dodržiavanie,
• na základe schváleného jedálneho lístka normuje suroviny podľa platných receptúr a podľa určeného postupu pripravuje podklady pre objednávky potravín,
• pri dodaní potravín kontroluje súlad medzi objednávkou a dodávkou potravín a zistené nezrovnalosti eviduje a oznamuje kompetentným osobám,
• spolupracuje pri vykonávaní pravidelných kontrol skladových zásob,
• spolupracuje a podlieha vecnej a formálnej kontrole vedúcej zariadenia,
• plní ďalšie úlohy na základe ústneho alebo písomného pokynu nadriadeného.

Oslovení s pozvaním na osobné stretnutie budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

minimálne absolvovanie kurzu kuchár

Trnavská arcidiecézna charita je verejná právnická osoba, odvodzujúca právnu subjektivitu od Rímskokatolíckej cirkvi Trnavskej arcidiecézy. Na území arcidiecézy poskytuje sociálne služby skupinám, komunitám a jednotlivcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3980508  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 770 EUR/mesiac