SQA - Odborník na dodávateľskú kvalitu - automotive

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 40, Nová Baňa-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacUvádzame minimálnu výšku mzdy - finálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie dodávateľských reklamácií vrátane overovania nápravných opatrení ku vniknutým problémom, 8D reporty v preserial aj serial fáze
• Spolupráca s engineeringom pri nových projektoch z pohľadu komponentov
Riadenie PPAPov s dodávateľmi (vypracovávanie CDC, príprava projektovej dokumentácie pre oblast dodávateľov s prihliadnutím na internú dokumentáciu spoločnosti a dokumentáciu zákazníka podľa požiadaviek zákazníka, prenášanie požiadaviek zákazníkov na dodávateľov, schvaľovanie PPAPov od dodávateľov)
• Auditovanie a hodnotenie dodávateľov
• Príprava kontrolných plánov pre vstupnú kontrolu kvality
• Riadenie procesu zlepšovania systému kvality u dodávateľov
• Vypracovanie a riadenie výrobnej dokumentácie pre oblast vstupnej kontroly a dodávateľov, školenie pracovníkov v zmysle vytvorených dokumentov výroby
• Vykonávanie ostatných činností podľa pokynov nadriadeného
• Blokovanie a odblokovávanie komponentov v SAP systéme, rozhodovanie o statuse AQP, vypracovanie podkladov pre vstupnú kontrolu a jej výkon v prototyp a preserial fáze
• Interný auditor podľa VDA 6.3, pilot LPA auditov
• Príprava podkladov v prípade zmien, modifikácii a pod. už v sériovej výrobe vzťahujúcich sa na projektové časti pre oblast dodávateľov
• Práca s IMDS aplikáciou

- bonusový systém odmeňovania
- Vianočný večierok a letná športová akcia
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- poskytujeme odborné školenia a kurzy
- príspevok na DDS
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na: [email protected] alebo sa zastavte osobne na personálnom oddelení spoločnosti. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na rovnakej pozícií v automobilovom priemysle min. 3 roky
Znalosť systému v automobilovom sektore (IATF 16949)
Interný auditor
Metrológia
MSA
Štatistické metódy

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3964526  Megjelentetés dátuma: 26.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac