Metrológ

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj, okres Žarnovica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

3D merací stroj Wenzel Xorbit 87, Metrosoft quartis R9, meranie pre vstupnú kontrolu, audit produktu,zabezpečenie externých meraní, interná kalibrácia meradiel,projektové meranie ,čítanie 3D model (autovue)

bez benefitov

Informácie o výberovom konaní

Odpovedať budeme iba vybraním uchádzačom.
Jedná sa o prácu v II. zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ide o prácu, kde je nutná znalosť čítania výkresov.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich podmienky.

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2798755  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou