Telemarketingový pracovník (aj z domu/home office)

Tripgut, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu, ktorých úlohou bude telefonický predaj prezentácie ubytovateľom na Slovensku a v Čechách. Ide o ubytovacie stránky www.Hauzi.sk a www.Hauzi.cz. Jedná sa o prácu s telefónom a počítačom.

Získaš:
- Flexibilnú pracovnú dobu (pozícia vhodná aj pre mamičky, ktorých deti navštevujú škôlku/školu).
- Po zaškolení môžeš pracovať z domu kdekoľvek na Slovensku.
- Priateľskú atmosféru a milých kolegov.
- Otvorenú a priamu komunikáciu.
- Výhodné platové podmienky (fixná hodinová mzda, odmeny formou provízií z predaja).
- Firemný mobil.

Pošlite mi, prosím, Váš životopis. S vybranými záujemcami si dohodnem krátky telefonický hovor. Ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si človek s veľmi príjemným vystupovaním.
- Máš skúsenosť s poskytovaním poradenstva zákazníkom v call centre/podpore zákazníkom/pri podpore predaja - je to veľmi veľká výhoda.
- Si asertívny a zároveň empatický/trpezlivý v počúvaní.
- Máš zmysel pre obchod.
- Vieš efektívne pracovať s počítačom.

Už 18 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Ubytovateľom pomáhame získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka a zahraničia. Návštevníkom stránky zase uľahčujeme hľadanie ubytovania na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky aj pracovnej cesty. Našim klientom ponúkame profesionálny zákaznícky servis a inteligentné riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3847048  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac