Pracovník administratívy pre ubytovací portál

Tripgut, s.r.o.

Miesto práce
Podzámska 2b, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 eur/mesačne + odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu na zaujímavú pracovnú pozíciu. Tvojou úlohou bude:
- Príjemne komunikovať s ubytovateľmi telefonicky a e-mailom.
- Komplexne vypĺňať prezentácie ubytovacích zariadení.
- Riešiť poradenstvo a komplexnú starostlivosť o ubytovateľov.
- Telefonicky komunikovať s atrakciami na Slovensku ohľadom propagácie portálu.

Získaš:
- Flexibilnú pracovnú dobu.
- Po zaškolení môžeš pracovať z domu = home office alebo v kancelárii v Nových Zámkoch.
- Priateľskú atmosféru a milých kolegov.
- Otvorenú a priamu komunikáciu.
- Výhodné platové podmienky (fixná hodinová mzda, odmeny)
- Firemný notebook a mobil.
- Prácu v mladom kolektíve.
- Pravidelný firemný teambuilding.
- Podporu pre tvoje športové aktivity.

Žiadame uchádzačov, aby nás kontaktovali svojim životopisom na dole uvedený email. Následne sa Vám ozveme s krátkym prvým telefonátom, kde si dohodneme bližšie podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si človek s veľmi príjemným vystupovaním.
- Vieš mať rád svoju prácu.
- Máš nadpriemerný zmysel pre detail.
- Máš skúsenosť s poskytovaním poradenstva zákazníkom v call centre/podpore zákazníkom/pri podpore predaja - je to veľmi veľká výhoda.
- Si asertívny a zároveň empatický/trpezlivý v počúvaní.
- Máš zmysel pre obchod.
- Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný.
- Rýchlo sa učíš nové veci.
- Perfektne ovládaš slovenskú gramatiku.

Už 18 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál www.hauzi.sk a český ubytovací portál www.hauzi.cz. Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Ubytovateľom pomáhame získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka a zahraničia. Návštevníkom stránky zase uľahčujeme hľadanie ubytovania na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky aj pracovnej cesty. Našim klientom ponúkame profesionálny zákaznícky servis a inteligentné riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3553225  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1200 eur/mesačne + odmeny a benefity