Backend Developer (PHP/Laravel)

TRIONYX technologies, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
600 EUR pre juniora až 1800 EUR pre seniora + projektové prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Backend-ďaká, prípadne FullStack developera, ktorý nám pomôže s rastúcim dopytom po našich riešeniach a produktoch. Orientujeme sa hlavne na kvalitu a individuálny prístup, preto by ti tieto hodnoty nemali byť cudzie.

Fokusovaný budeš na backend (PHP/Laravel/MySQL) ale radi ťa namočíme aj do frontendu (Vue.JS). Ak budeš mať blížšie k seniorovi, zveríme ti aj architektúru, ak skôr k juniorovi, tak ťa veľa naučíme.

Okrem práce na zákazníckych projektoch sa budeš podieľať aj na rozvoji našich vlastných produktov - CactusCMS pre marketingové weby a TrionyxCMSgen3 pre funkčné weby a robustné internetové/intranetové portály. Plánujeme tiež vývoj ďalších produktov, do ktorých ťa radi zapojíme a s úspešnými výsledkami sa aj férovo podelíme (podiel na výsledkoch).

Aby to však nebolo také ideálne, namočíme ťa aj do starších legacy aplikácií v Zend-e, ktoré by sa však mali čoskoro zmigrovať, takže získané poznatky aj perspektívne využijes.

Pre management používame JIRA, Bitbucket (git), Stride (chat) a radi by sme v blízkej dobe zaviedli aj Confluence (wiki). Cudzie nám nie je ani automatizované testovanie, ale TDD a CI to ešte nie je - možno sa to zmení tvojim príchodom.

Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhaj sa nás na to opytať, radi odpovieme.

- práca s modernými technológiami na zaujímavých projektoch pre Televíziu TA3, Hewlett-Packard Enterprise, Sedačky Phase, ale aj iných menej-zvučných klientov, napr. Čumil, Gravitas a i.
- príjemný office v centre Banskej Bystrice so zeleným parkom
- práca s modernými technológiámi a postupmi
- možnosť rozvíjať naše vlastné produkty CactusCMS a TrionyxCMSgen3
- práca v mladom, ale skúsenom kolektíve
- množstvo priestoru pre vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas a HomeOffice
- 2x ročne teambuilding
- firemný vstup na plaváreň a masáže

Výberové konanie je 2 kolové a bude prebiehať v sídle spoločnosti.

Vyrozumení a pozvaní budú len kandidáti s vyhovujúcim profilom, ostatným vopred ďakujeme za záujem a ostávame s pozdravom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť a zodpovednosť
- zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch) a detaily
- samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať v tíme
- chuť vzdelávať sa a odborne napredovať (profesia ako hobby)
- ochota učiť sa od druhých a odovzdávať skúsenosti ďalej
- ochota potiahnuť nadčas (deje sa veľmi zriedka ale deje sa)

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1368137  Megjelentetés dátuma: 5.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR pre juniora až 1800 EUR pre seniora + projektové prémie