HR manažér

TRINITY HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám vynikajúcu možnosť stať sa členom úspešnej hotelovej siete TRINITY HOTELS & RESORTS. Na pozíciu HR manažéra hľadáme komunikatívnu, iniciatívnu a flexibilnú osobnosť, ktorá sa bude aktívne podieľať na realizácii spoločných cieľov, navrhovať a implementovať nové a efektívne procesy v oblasti HR a personalistiky pre hotely siete TRINITY HOTELS a pre sesterskú spoločnosť AQUAPARK Senec.

Čo od Vás očakávame? Radosť z práce. Inovatívnosť a proaktívnosť.
Čo ponúkame? Priestor pre realizáciu vlastnej vízie, nastavenie, implementáciu a zjednotenie funkčných HR procesov. Priestor pre Vaše nápady a inovácie.

- Návrh, tvorba a implementácia personálnej stratégie a procesov v oblasti
manažmentu ľudských zdrojov
- Riadenie výberového procesu ( inzercia pracovných ponúk, správa
uchádzačov v databáze, realizácia pohovorov v spolupráci s manažérmi
jednotlivých úsekov hotela)
- Kontakt a spolupráca s externými dodávateľmi v oblasti riadenia ľudských
zdrojov (ÚPSVAR, pracovné agentúry)
- Sledovanie a implementácia legislatívnych povinností a zmien zamestnávania
cudzincov tretích krajín
- Príprava a realizácia adaptačného procesu pre nových zamestnancov
- Sledovanie a implementácia legislatívnych zmien zákonníka práce,
aktualizácia pracovnoprávnych dokumentov
- Poskytovanie podpory a odborného poradenstva na každodennej báze v
oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov, v pracovnoprávnych otázkach pre
vedúcich oddelení
- Tvorba interných predpisov a smerníc v oblasti riadenia a rozvoja ľudských
zdrojov
- Tvorba a optimalizácia systému odmeňovania a skladby benefitov
- Účasť na tvorbe a realizácii plánov a aktivít kariérneho rozvoja zamestnancov
- Interné a externé vzdelávanie
- Návrh a realizácia potrebných školení pre zamestnancov (BOZP, PO)
- Podpora rozvoja firemnej kultúry a firemných hodnôt
- Pravidelný reporting

- dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca
- bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov
skupiny TRINITY HOTELS&RESORTS po 6 mesiacoch
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo
vyhradených termínoch
- bezplatný vstup do AQUAPARKU Senec
- zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku mailom.
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujete svoj súhlas spoločnosti TRINITY HOTELS, s.r.o., Slnečné jazerá – sever 2561, 903 01 Senec, IČO: 47 038 705, aby spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, personalistika, manažment, psychológia, prípadne ekonomika

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na pozícii HR manažéra podmienkou
- skúsenosti s výberom zamestnancov
-znalosť zákonníka práce a pracovnoprávnej
legislatívy
-skúsenosti s nastavovaním procesov v oblasti
ľudských zdrojov
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- znalosť AJ výhodou
- občasné pracovné cesty na hotely v rámci siete
- aktívny vodič

Sme hotelová sieť, ktorú tvoria tri hotely v regiónoch západné, stredné a východné Slovensko.
Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;).
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-). Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3866275  Megjelentetés dátuma: 8.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac