Animátor voľného času v Trinity hotels & resorts

TRINITY HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 950 EUR/mesiac550 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si víkendovu brigádu, máš rád deti a chceš získať cenné skúsenosti?
Príď sa k nám ukázať na jeden z našich konkurzov, kde na pozíciu animátora, tanečníka či moderátora možno vyberieme práve teba!
Do Hotela Sitno vo Vyhniach, Hotela Senec a Hotela Atrium v Novom Smokovci hľadáme šikovných a pracovitých študentov na pozície:
- Animátor
- Moderátor
- Hosteska
- Tanečník
Okrem víkendovej brigády ti môžeme zaručiť aj prácu počas školských prázdnin a leta 2020!
Čo od teba očakávame?
- Skúsenosti sú výhodou, nie nutnosťou
- Pozitívny vzťah k deťom
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Chuť a energiu pracovať a učiť sa novým veciam
A čo ti ponúkame?
- Bezplatné školenie pre pozíciu animátora
- Firemné akcie, večierky, teambuildingy
- Peknú finančnú odmenu s bonusovým systémom
- Mladý priateľský kolektív
- Nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti
- Ubytovanie a strava počas pracovnej doby zdarma

Informácie o výberovom konaní:
Zašli nám svoj životopis na email: [email protected] a príď sa ukázať na jeden z konkurzov:
Hotel Atrium (Nový Smokovec) – 15.11. o 16:00
Hotel Sitno (Vyhne) – 16.11. o 11:00
Hotel Senec (Senec) – 17.11 o 14:00

- dynamická a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí

Zašli nám svoj životopis na email: [email protected] Priložte, prosím, nasledujúci text:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti TRINITY HOTELS&RESORTS, s.r.o., Slnečné jazerá – sever 2561, 903 01 Senec, IČO: 47 038 705, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto pozíciu prídu na jeden Vami vybraných konkurzov, ktoré sa budú konať v našich hoteloch v týchto termínoch:
Prosím nahláste vašu účasť a zašlite svoj životopis na email: [email protected] a nemeškajte!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie
• Organizačné schopnosti
• Pozitívny vzťah k práci a ľudom (hlavne deťom)
• Samostatnosť
• Snaha učiť sa nové veci

Vítané skúsenosti (nie sú podmienkou):
• Skúsenosti s mikrofónom
• Herecké/tanečné kurzy
• Pedagogické vzdelanie
• Pohybové schopnosti

Sme hotelová sieť, ktorú tvoria tri hotely v regiónoch západné, stredné a východné Slovensko.
Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;).
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-). Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3609910  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 - 950 EUR/mesiac550 eur