Projektant stavieb M/Ž

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností a kvalifikácie kandidáta, jej súčasťou sú aj odmeny za ukončené projekty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Si kreatívny a baví ťa prenášať požiadavky zákazníka do navrhnutého riešenia?**
**Chceš vidieť svoj projekt rásť do hmoty a podieľať sa na dotváraní jeho detailov?**

Ak áno, hľadáme práve teba!

Skúseného a samostatného Projektového manažéra, ktorý má rád výzvy a trúfa si byť súčasťou skvelého realizačného tímu spoločnosti, ktorá stavia na pevných základoch.

Našim klientom je stabilná a neustále sa rozvíjajúca stavebná a developerská spoločnosť etablovaná na slovenskom trhu stavebníctva od roku 2003, odkedy sa prepracovala medzi najúspešnejšie spoločnosti v tomto odbore.

Ideálny kandidát na túto pozíciu vie, že keď sa robí, tak sa robí. Má rád výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie. Je tímový hráč a dokáže jednať tak s kolegami, ako aj externým klientom (úrady, investori) na partnerskej úrovni.

Hľadáme tímového hráča, parťáka, ktorý sa stane súčasťou projektového tímu a doplní ho nie len svojimi odbornými znalosťami, ale aj ľudským prístupom. Človeka, ktorý vie komunikovať priamo a jednoznačne, detailistu, ktorý sa pohybuje v obore a rozumie čo obsahuje realizácia stavby (inžiniering, územný plán, životné prostredie,...).

Zodpovedný budeš za jeden hlavný projekt , kde máš pridelenú jednu úlohu na ktorej pracuješ samostatne. Na projekte pracujú viacerí ako tím. Zároveň budeš súbežne čiastkovo spolupracovať aj na ďalších cca 5-6 projektoch. Perspektívne
do budúcnosti môžeš viesť aj svoj projekt od A po Z. Čaká ťa rozhodne zaujímavé spektrum realizácii.

Na tejto pozícii ťa čaká:

• Kreatívne navrhovanie a projektovanie pozemných stavieb
• Komplexné vypracovanie projektovej dokumentácie pre všetky stupne projektu od prvej štúdie po realizáciu (AŠ, DÚR, DSP, DRS, AD)
• Kontroly a obhliadky na stavbe počas realizácie - podľa potreby
• Aktívna spolupráca s projektantami jednotlivých profesií a ich koordinácia
• Komunikácia a konzultácie so zákazníkmi - podľa potreby

Táto pozícia je vhodná tak pre skúsených projektových manažérov s dlhoročnou praxou, ako aj pre začínajúcich mladých absolventov (prax min. 3 roky napr. počas štúdia), ktorým je stavebná oblasť blízka, chcú sa presadiť v danom obore, zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku.

Úspešným kandidátom, ktorí chcú na sebe neustále pracovať spoločnosť zabezpečí potrebný čas na adaptáciu, veľký priestor a priamu podporu vedenia.

• práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa firme
• flexibilná pracovná doba
• odmeny za ukončenie projektov
• 5x Sick Day
• narodeninové voľno
• príspevok na jazykové kurzy
• možnosť ubytovania
• zvýhodnené podmienky pri kúpe nehnuteľnosti z realizovaných diel

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá sa zameriava na komplexnú realizáciu pozemných aj inžinierskych stavieb rôzneho rozsahu a náročnosti. Svojím klientom poskytuje služby a diela na najvyššej profesionálnej úrovni s cieľom dlhodobej spokojnosti z ich bezproblémového užívania. Jej developerská činnosť zastrešuje diela v ešte komplexnejšom rozsahu, a to od výberu a výkupu pozemkov, cez ich vysporiadanie a prípravu projektovej dokumentácie, až po odovzdanie do užívania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
ArchiCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť pracovať samostatne a efektívne si organizovať vlastné úlohy a čas
• Proaktívny prístup k práci
• Zmysel pre detail
• Schopnosť odovzdávať kvalitnú prácu aj pod časovým tlakom
• Technické a obchodné myslenie
• Dobré komunikačné schopnosti a proklientská orientácia

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4513548  Megjelentetés dátuma: 9.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac