Senior systémový administrátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVaša výsledná mzda závisí aj od Vašich skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného systémového administrátora/administrátorku. Naším klientom je dlhodobo úspešná a rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje kompletné riešenia a IT služby najmä v oblasti – digitálnej transformácie, automatizácie firemných procesov, konzultácií a vývoja softvérových riešení na kľúč v rámci Slovenska a v krajinách Európskej Únie.

Vo firme vládne otvorená komunikácia a priateľská atmosféra. Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov, nadšencov do techniky,. Váš nový zamestnávateľ Vám poskytne možnosť profesionálneho, ale aj osobného rastu a to všetko v príjemnej firemnej kultúre.

Vašou náplňou práce bude napríklad:
• Realizácia inštalácii, konfigurácii a optimalizácii aplikácií a serverov u klienta aj vo firme,
• Účasť na ranných poradách,
• Zmeny v infraštruktúre a architektúre produkčného a vývojového prostredia,
• Pravidelné monitorovanie stavu systému, incidentov, navrhovanie opatrení,
• Diagnostika prípadných problémov a podpora užívateľov,
• Vypracovávanie a vytváranie príslušnej dokumentácie,
• Poskytovanie poradenstva pre SW a HW,
• Administrácia webových a aplikačných serverov.

Na tejto pozícii potrebujeme kandidáta, ktorý je systematický, zručný, má skúsenosti so správou informačných systémov a sietí. Okrem toho je spoľahlivý - svoju prácu vykonával vždy na vysokej úrovni. Technológie, s ktorými sa na tejto pozícii stretnete, sú napríklad: routre Miktotik, Zyxel, virtuálne servery Windows, Linux (Debian, Cent OS), webové servery MS IIS, HAProxy, ale aj diskové polia Ceph, Promise. Na monitoring budete využívať aj Zabbix a firma funguje na DevOps štruktúre - Jira, Confluence a iné.

V začiatkoch Vás budú sprevádzať skúsenejší kolegovia a nadriadení. Samozrejmosťou je kontinuálne vzdelávanie, ktoré Vám bude firmou poskytnuté.

- účasť na zaujímavých projektoch v oblasti finančníctva, priemyslu a súkromného sektoru nielen na Slovensku,
- práca s najnovšími technológiami,
- dlhodobo perspektívna práca,
- firemné teambuildingy,
- odborný a profesijný rast (vzdelávania v iných jazykoch, technológiách)
- 4 dni dovolenky naviac,
- príjemný kolektív a záujem nadriadených.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je dlhodobo úspešná a rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje kompletné riešenia a služby najmä v oblasti informačných technológií – digitálnej transformácie, automatizácie firemných procesov, konzultácií a vývoja softvérových riešení na kľúč v rámci Slovenska a v krajinách Európskej Únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s administrátorskou pozíciou,
- znalosť OS LINUX (Debian, Cent OS), Windows,
- znalosť SQL, skúsenosti s relačnými databázami,
- skúsenosti a znalosti o fungovaní, konfigurácii a správe IPv4 sietí,
- výhodou sú skúsenosti s DevOps:
JIRA
Confluence
Bamboo
Crowd
- technické myslenie, flexibilita a zodpovednosť,
- skúsenosti s Active Directory.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4338714  Megjelentetés dátuma: 5.9.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac