Senior IT tester

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/Podľa dohody
Od 2 000 EUR/mesiacReálna základná mzda na tejto pozícii závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa v IT ako doma?
Hľadáme práve Vás!

Do rozrastajúceho sa tímu nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu IT outsourcingový tester.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov, nadšencov do sveta IT, no v prvom rade hlavne dobrých kolegov.

*Pracovná pozícia je primárne na kontrakt – 3/8 mesiacov, pričom následne je možné ďalšie predĺženie – na základe vzájomnej spokojnosti a aktuálnej situácie s projektami.*

Ako IT tester na tejto pozícii môžte pracovať v prípade potreby formou home-officu, ale aj v kanceláriách na rôznych miestach na Slovensku, ak preferujete osobný kontakt.

Budete súčasťou skvelého test tímu a Vašou hlavnou úlohou bude zabezpečiť kvalitu aplikačného SW prostredníctvom manuálneho testovania. Cieľom je odhaliť chyby z hľadiska funkčnosti a použiteľnosti. Pri svojej práci budete aktívne komunikovať s ostatnými členmi test tímu, ktorí budú participovať na rovnakých projektoch ako Vy a zároveň s Test Leaderom, s ktorým budete komunikovať priebeh testovania, problémy, výsledky testovania a pod.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- Funkčné manuálne testovanie aplikačného SW na základe špecifikácie SW (UML),
- Návrh a príprava testovacích scenárov, skriptov,
- Odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb,
- Opätovné testovanie opravených chýb,
- Vyhodnocovanie výsledkov testov,
- Vedenie príslušnej dokumentácie.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme IT Testera, ktorý už má skúsenosti s manuálnym testovaním, vie čítať diagramy a pozná UML, XML jazyk a nástroj SAP UI.

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- miesto výkonu práce: niektorá z pobočiek v rámci SR alebo vzdialená práca z domu,
- odborné vzdelávanie a rast (jazykové kurzy, odborné kurzy / semináre,..),
- flexibilná pracovná doba,
- ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
XML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vášeň pre IT
- znalosť MS Office

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4191447  Megjelentetés dátuma: 28.10.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac