Projektant vzduchotechniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závislá od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Projektant vzduchotechniky.

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu ako dodávateľ služieb v oblasti technického zabezpečenia budov (vzduchotechnika, klimatizácia a iné MaR systémy).
Zákazníkmi sú veľké priemyselné a stavebné spoločnosti, obchodné centrá, obytné budovy, školské a zdravotnícke zariadenia. Náš klient pre svojich zákazníkov realizuje projekciu, montáž, inštaláciu, ako aj záručný a pozáručný servis jednoduchších aj komplexných systémov vetrania a klimatizácie.

Hlavnou činnosťou Projektanta na tejto pozícii je vypracovávanie projektovej dokumentácie a technických návrhov riešení na pridelených zákazkách vrátane výpočtu predpokladaných realizačných nákladov.

Medzi ďalšie typické činnosti patrí:
- návrh a výpočet tepelnej záťaže
- orientácia v normách týkajúcich sa prideleného projektu
- riešenie vzniknutých odchýlok a zmien projektovej dokumentácie
- zapracovávanie nových požiadaviek objednávateľa.
- zúčastňovanie sa skúšok a uvádzaní stavieb do prevádzky.
- vypracovávanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia
- poskytovanie technickej pomoci a konzultácií
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami pre realizácii projektov

Táto pracovná pozícia je vhodná pre konštruktérov/ projektantov, ktorí majú skúsenosti s tvorbou projektovej dokumentácie zameranej napr. na TZB, vzduchotechniku, potrubné systémy, a pod.

Počas adaptačného procesu bude úspešnému kandidátovi poskytnuté komplexné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam a schopnostiam.

- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- mesačné odmeny závislé od výkonu
- vysoká miera slobody
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- technické vybavenie zodpovedajúce danej pozícii
- priateľský stabilný kolektív
- odborné školenia na najnovšie technológie
- kvalitné vstupné zaškolenie a adaptácia

Ďakujeme za Vašu reakciu na náš inzerát. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti. Kandidát sa bude prezentovať realizáciu projektu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť viac ako 17 rokov zabezpečuje veľké projekty aj menšie realizácie v rámci Slovenska aj zahraničia. Je odborníkom na riešenie vzduchotechniky v rôznych odvetviach (zdravotníctvo, gastro, výroba a pod). Silnou stránkou je rodinné prostredie, lojalita zamestnancov a jasná vízia, ktorá aj v krízových obdobiach pomohli spoločnosti uspieť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Na tejto pozícii bude úspešný kandidát, ktorý sa chce profilovať v rámci TZB. Nutnosťou je vedieť čítať technickú dokumentáciu, práca v programe AutoCad, 3D modelovanie je výhodou.
Vhodný kandidát:
- chce sa neustále vzdelávať
- je akčný
- samostatný, no zároveň je rád súčasťou tímu
- má logické myslenie
- je technicky zdatný
- ma má realizované projekty

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4064246  Megjelentetés dátuma: 21.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac