Plánovač výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiac+ 13, 14 plat v plnej výške, koncoročná odmena podľa KPI a dochádzkový bonus 125Eur/kvartál

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je nórska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Má rozsiahle kapacity v opracovaní a povrchových úpravách hliníkových profilov. Svojich zákazníkov má v oblasti elektrotechniky, dopravy, telekomunikácií, strojárstva aj stavebníctva. Je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou s veľkým využiteľným potenciálom, tak výrobným ako aj ľudským.

Podstatou tejto pracovnej pozície je vytváranie a aktualizovanie plánov výroby (denných, týždenných i dlhodobejších) na základe prichádzajúcich objednávok s cieľom zabezpečenia včasných dodávok pre zákazníkov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

- sledovanie objednávok a vytváranie plánu výroby / časových harmonogramov,
- prispôsobovanie plánov výroby podľa aktuálnej situácie - napr. prioritizácia objednávok, dostupné kapacity a rôzne interné a externé požiadavky, kontrola a overovanie realizácie plánov a prípadná úprava plánov podľa dohody s internými oddeleniami,
- úzka spolupráca s internými oddeleniami pri tvorbe plánov (s oddelením logistiky, nákupu, kvality, výroby a personálnym oddelením),
- operatívne sledovanie zásob hotových výrobkov a tovaru
- reporty nadriadenému
- práca je na jednu zmenu a je možné pracovať aj z domu

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti s plánovaním výroby v strojárenstve.

Hľadáme človeka so skúsenosťami, ktorý vie nielen prácu organizovať, plánovať a kontrolovať, ale v prípade potreby vie priložiť ruku k dielu, pomôcť tímu a vybudovať si tak prirodzenú autoritu. Má proaktívny prístup k práci , vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kvalitnú adaptáciu, v rámci ktorej mu zabezpečí všetky potrebné školenia pre výkon práce a zároveň ho skúsení kolegovia prevedú celým výrobným procesom.

- atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce (fixný plat + bonusový systém podľa platnej kolektívnej zmluvy)
- dochádzkový bonus 125Eur (vyplácaný štvrťročne)
- doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2% z vymeriavacieho základu
- stravný lístok v hodnote 3,84Eur bez doplatku zamestnanca
- 13, 14 plat v plnej výške
- koncoročná odmena podľa KPI
- dochádzkový bonus 125Eur/kvartál
- možnosť práce z domu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nórska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Zamestnáva 35 000 ľudí a pôsobí v 40 krajinách . Kombinuje lokálne odborné znalosti, celosvetové pôsobenie a jedinečné kapacity v oblasti výskumu a vývoja. Okrem výroby primárneho hliníka, valcovaných či lisovaných produktov a recyklácie, spoločnosť ťaží bauxit, vyrába oxid hlinitý a energiu, vďaka čomu je v rámci globálneho hliníkového priemyslu jedinou spoločnosťou s uhlom záberu 360°. Pôsobí vo všetkých priemyselných segmentoch, ktoré používajú hliník a svojou predajnou a obchodnou činnosťou v hodnotovom reťazci obsluhuje viac ako 30 000 zákazníkov. Spoločnosť má viac ako storočné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, v technológiách a inováciách. Záväzkom spoločnosti je posilniť životaschopnosť svojich zákazníkov a komunít, ako aj vytváranie udržateľnej budúcnosti prostredníctvom inovatívnych hliníkových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

plánovania 3

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta ktorý:

- má skúsenosti s plánovaním výroby
- je zodpovedný a flexibilný
- zvláda pracovať aj pod stresom
- má vysoké pracovné nasadenie
- ideálne s technickým myslením
- má organizačné schopnosti
- a pozná prácu na tri zmeny

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4033344  Megjelentetés dátuma: 14.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac