Nastavovač / Zoraďovač CNC zariadení

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta. Ostatné benefity budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je rodinná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov. Venuje sa elektrotechnickej a strojárskej výrobe. Spoločnosť má odberateľov tak na Slovenku ako aj v zahraničí. Vzhľadom na svoju históriu má vybudované stabilné obchodné vzťahy. Aj v týchto náročných časoch svoje podnikanie neustále rozvíja.
Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý chce získať stabilnú prácu v príjemnom kolektíve.

Typické činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:

- nastavenie CNC stroja na základe technickej dokumentácie,
- zoradenie nástrojov,
- zakladanie a upínanie odliatkov do CNC stroja,
- kontrolné merania,
- úprava riadiacich programov
- práca je vhodná pre mužov aj ženy

Zamestnávateľ zabezpečí zaškolenie pracovníka.

- práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou a možnosťou dlhodobo perspektívnej spolupráce
- prepracovaný motivačný systém odmeňovania
- možný kariérny rast
- práca na 2 zmeny
- voľné víkendy
- zabezpečené stravovanie priamo v areály sídla spoločnosti
- v prípade potreby možnosť ubytovania v 2i byte hradená zamestnávateľom

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná a flexibilná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenskej a elektrotechnickej výroby, ktorej zákazníkmi sú významné zahraničné spoločnosti. Hlavnou výhodou je rodinné prostredie a stabilný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojníctvo

Ostatné znalosti

Heidenhain - Základy
Fanuc (CNC) - Základy

Počet rokov praxe

2

- technické vzdelanie
- znalosť s obsluhou PC
- motivácia na sebe pracovať

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4028441  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac