Nastavovač vstrekolisov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacOd 1150 € a viac (základná mzda je závislá od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – výrobcu plastových dielov (nie automotive) – hľadáme človeka na pozíciu Nastavovač vstrekolisov. Túto pozíciu obsadzujeme pre úspešnú spoločnosť so zahraničnou účasťou v oblasti lisovania a montáže plastových dielov.

Jedná sa o prácu na zmeny (ranná, poobedná) vo výrobnom procese s veľmi úzkou spoluprácou s ostatnými oddeleniami spoločnosti (výroba, sklad, logistika, vedenie).

Medzi hlavné činnosti patria:

· Tvorba a spravovanie parametrov lisovania plastov
· Riadenie a zodpovednosť za technologické procesy vstrekovania plastov
· Nastavovanie parametrov vstrekolisu, ich sledovanie a optimalizácia
· Analýza problémov počas procesu lisovania, odstránenie nedostatkov
· Výmena foriem na stroji a ich základná údržba
· Návrhy na zvýšenie efektivity výroby
· Plánovanie servisu a údržby strojov

· práca v stabilnej etablovanej firme, výborný kolektív
· práca na dve zmeny, soboty a nedele voľné
· dochádzkový bonus, stravné kupóny
· možnosť kariérneho postupu

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pre ktorú obsadzujeme:
Naším zákazníkom je etablovaná spoločnosť so zahraničnou účasťou, zameraná na lisovanie a montáž plastových dielov. Spoločnosť dodáva najmä spotrebný tovar, výrobky pre domácnosť a hygienické produkty. Strojový park predstavuje 11 vstrekolisov od 95 do 520 t. Materská spoločnosť je líder na trhu vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

· predchádzajúce skúsenosti s vstrekolismi, expert na ich údržbu
· tímový hráč, schopnosť reagovať na poruchy
· technická znalosť pre vytipovanie náhradných dielov, schopnosť čítania elektr. schém výhodou
· anglický / taliansky jazyk je výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3973947  Megjelentetés dátuma: 24.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac