Skladník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiacNástupná mzda sa budú odvíjať od skúseností kandidáta s danou pozíciou. Systém odmeňovania bude uchádzačovi predstavený na osobnom stretnutí s klientom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna zručnosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok je vstupenka k Vášmu novému zamestnaniu.
Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Skladník.

Podstatou tejto pracovnej pozície je práca v sklade. Príjem/výdaj skladových zásob ich evidencia, balenie skladových zásob a ich príprava na expedíciu. Súčasťou práce je obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.

Konkrétne činnosti na uvedenej pracovnej pozícii:

- prijímanie zásob do skladu
- umiestňovanie, označovanie a práca s prijatými zásobami
- vyskladňovanie zásob zo skladu, príprava na expedíciu
- vedenia evidencie zásob v informačnom systéme
- obsluha VZV v prípade objemných nákladov
- inventarizácia zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt
- dodržiavanie BOZP/PO predpisov na pracovisku
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- spolupráca pri vykládke a nakládke kamiónov

• práca pre stabilnú spoločnosť
• práca v príjemnom pracovnom prostredí v mladom kolektíve
• preplácané nadčasy v rámci ZP
• neformálne posedenia v priebehu roka

Vopred ďakujeme za každý zaslaný životopis. Výberové pohovory budú rozdelené na 2 kolá. Prvé kolo bude prebiehať s konzultantom personálnej agentúry. V 2. kole sa uchádzač stretne priamo so zástupcom klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pozíciu pôsobí na Slovenskom trhu viac než 25 rokov.
Zaoberá sa výrobou ostatných strojov (projekcia, výroba, dodávky) na priemyselné, poľnohospodárske a iné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý je šikovný, zvláda manuálnu prácu, má zmysel pre zodpovednosť a dobre odvedenú prácu.
Mal by vlastniť osvedčenie na obsluhu VZV a má skúsenosti s prácou v sklade. Ak máte skúsenosti s nakládkou či vykládkou väčších bremien bude to vašou výhodou.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966256  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac