IT konzultant - špecialista podpory

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od schopností uchádzača. K základnej mzde budú na osobnom pohovore predstavené aj motivujúce bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovaného klienta v oblasti IKT obsadzujeme zaujímavú pozíciu, ktorá Ti umožní pričuchnúť k sofistikovaným a jedinečným technologickým riešeniam globálnych technologických spoločností a dodávateľov v oblasti bezpečnosti a obrany..

Tvojou úlohou je dobre načúvať potrebám jediného klienta, pre ktorého budeš zabezpečovať support ako IT konzultant na pobočke v Banskej Bystrici. Prevažnú časť pracovnej doby budeš tráviť v office, časť u klienta.

Veľkou výhodou je ak máš certifikáty a skúsenosti s prevádzkou Windows server, VMWare, Linux, sietí alebo bezpečnosti a i. A aby si nebol na začiatku na všetko sám, prvé 3 mesiace budeš našim kolegom na centrále v BA. Po prvotnom zaškolení a nástupe na pobočku v BB sa budeme vídať cca 1-2x mesačne.

●︎ prístup k najnovším technológiám v rámci nadnárodných IT spoločností
●︎ priestor pre sebarealizáciu a rast
●︎ možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
●︎ zaujímavé finančné ohodnotenie
●︎ flexibilná pracovná doba
●︎ NTB, MT, pri dochádzaní vlastným autom (preplácanie služobných km)
●︎ stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa IT spoločnosti

Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za zaslanie CV. Pracovný pohovor bude prebiehať v troch kolách.
1. kolo - stretnutie /skype call s HR konzultantom personálnej agentúry
2. kolo pohovoru absolvuješ s predstaviteľmi nášho klienta cez konferečný hovor
3. kolo - interview, test, small talk s riaditeľom divízie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja. Dodáva sofistikované a jedinečné technologické custom riešenia. Spoločnosť sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Poskytuje klientom inovatívne riešenia šité na mieru a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloudu, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Zároveň ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a na použitie v taktickom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Si náš ak:
► si komunikatívny a prozákaznícky orientovaný
► máš aktívny prístup k riešeniu problémov a vieš byť maximálne efektívny
► vieš pracovať pod časovým tlakom a prispôsobiť sa požiadavkám klienta
► si inovatívny a máš proaktívny prístup
► sa chceš učiť a napredovať s nami
► hľadáš riešenia a nie výhovorky
► si tímový hráč

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3877196  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac