Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Výrobný pracovník/nastavovač v drevárskej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda od 900,- v hrubom podľa skúseností uchádzača a ďalšie príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte prácu v stabilnej prosperujúcej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou nábytkových komponentov, máme pre Vás zaujímavú pracovnú ponuku. Pre nášho klienta obsadzujeme pracovné pozície technicko-výrobných pracovníkov najmä: "Nastavovač/operátor CNC strojov a iných technologických zariadení" a iné obslužné práce vo výrobe.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych nábytkových komponentov ako aj kompletného nábytku. Veľkosériová výroba je vybavená modernou technológiou. Sídlo spoločnosti je v areáli PPS Detva.

Hľadáme šikovných, technicky zdatných zamestnancov, ktorí majú pozitívny vzťah k práci vo výrobe na moderných obrábacích centrách. Nastavovač CNC zariadení pracuje na moderných CNC centrách a iných vysokovýkonných strojných zariadeniach. Jeho pracovnou náplňou je najmä:
- nastavenie stroja, testovanie a dolaďovanie programu,
- upínanie súčiastok a nástrojov do stroja,
- nastavovanie parametrov a kontrola nastavenia stroja,
- obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky,
- vkladanie, odoberanie materiálu do strojného zariadenia
- kontrolovanie opracovaných výrobkov pomocou meracích prístrojov
- ostatné pomocné, prípravné, obslužné a manipulačné práce.

Práca je vykonávaná v dvoch zmenách, mimo víkendov. Spoločnosť ponúka adaptáciu nových zamestnancov so skúsenými kolegami a pod dozorom zmenových majstrov.

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- príplatky a bonusy k základnej mzde,
- stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu, prípadne živnosť,
- príspevok na stravu, stravovanie vo vlastných priestoroch,
- školenia, kariérny postup,
- dodržiavanie všetkých zákonných ustanovení a nárokov súvisiacich s výkonom práce.

Záujem o pracovnú pozíciu prejavíte zaslaním Vášho životopisu, alebo len Vašich kontaktných údajov. My sa Vám ozveme.

Ďakujeme za Váš záujem!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou rôznych nábytkových komponentov a kompletného nábytku, pôsobiaca na trhu od roku 2006. Celú svoju produkciu vyrába vo veľkosériovej výrobe, s modernými technológiami. Pri výrobe sú používané materiály MDF dosky, LDTD dosky, HDF dosky, masívne drevo, laťovka a špárovka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Dôležitým predpokladom pre výkon práce je ochota pracovať vo výrobnej spoločnosti, vzťah k strojným zariadeniam, záujem o ďalšie vzdelávanie.
Vhodný kandidát by mal vedieť čítať výkresovú dokumentáciu, znalosť práce na CNC strojoch a iných strojných obrábacích zariadeniach výhodou, je zodpovedný, samostatný, kolegiálny.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3805779  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda od 900,- v hrubom podľa skúseností uchádzača a ďalšie príplatky a bonusy