Projektový manažér - Koordinátor interných projektov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
mzdové ohodnotenie sa bude odvíjať od preukázaných schopností a odbornej praxe od 2000 € v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na zaujímavú pracovnú pozíciu Projektový manažér - Koordinátor interných projektov.

Našim klientom je slovenská obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá nákupom a predajom kalamitnej guľatiny hlavne pre zahraničný trh.

Ide o novovytvorenú pracovnú pozíciu, s cieľom doplniť tím spolupracovníkov back office spoločnosti o plnohodnotného člena, ktorého úlohou bude pracovať na interných projektoch spoločnosti z pohľadu analýzy zadania, koordinácie činností a zdrojov, analýzy funkčnosti, implementácie naprieč oddeleniami spoločnosti a smerom k dodávateľovi služieb.
Medzi hlavné činnosti, ktoré bude pozícia zastrešovať patrí najmä:
- Spolupráca s dodávateľom ERP systému pri analýze, testovaní funkčnosti, spracovaní podkladov pre implementáciu,
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami a spolupracovníkmi pri implementácii projektu,
- Sledovanie dodržiavania termínov stanovených v projekte,
- Koordinácia ďalších pridelených projektov.
Projektový manažér sa zodpovedá za svoje činnosti priamo vrcholovému manažmentu spoločnosti.

Pracovná pozícia môže zaujať uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s riadením projektov, zavádzaním IS, pracovali s rozsiahlejšími ERP systémami. Pozícia je určená pre uchádzačov, ktorí majú záujem ďalej napredovať, hľadajú stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho postupu v dynamicky sa rozvíjajúcej obchodnej spoločnosti so sídlom v Lučenci.

- Stabilné zamestnanie v rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- dobrá firemná klíma, otvorenosť a kolegialita pri riešení pracovných úloh,
- 13., 14. plat,
- ďalšie odborné a rozvojové školenia,
- flexibilný pracovný čas,
- rôzne formy mimomzdovej motivácie

Ďakujeme za Váš záujem, každý zaslaný životopis starostlivo posúdime.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Etablovaná slovenská obchodná spoločnosť zameraná na obchod s guľatinou pre zahraničný trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má analytické a logické myslenie, dobré organizačné a komunikačné zručnosti, asertívny prístup, vysokú mieru flexibility. Pri svojej práci uplatní excelentné znalosti práce s MS OFFICE - Excel, Access, znalosti práce v IS napr. SAP, znalosť AJ na úrovni B2.
Kolegovia ocenia schopnosť tímovej spolupráce, vysokú mieru kolegiality, lojalitu, presnosť a dôslednosť, proaktívny prístup pri riešení pracovných úloh.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3784639  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzdové ohodnotenie sa bude odvíjať od preukázaných schopností a odbornej praxe od 2000 € v hrubom