Sales Representative

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď | dohodou
2 000 - 2 800 EUR/mesiac2000 – 2800 EUR základný plat + ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – úspešnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti zdvíhacej techniky – hľadáme Sales Representative – obchodníka najmä pre akvizíciu nových klientov. Obchodník na tejto pozícii je zodpovedný prevažne za získavanie nových klientov z oblasti priemyslu, automotive, stavebníctva a ostatných oblastí, kde sa manipuluje s materiálom. Ideálny kandidát je proaktívny obchodník, ideálne z oblasti strojárenstva, techniky. Ponúka riešenia v oblasti zdvíhacej techniky (žeriavy, nakladače atď.), má na starosti celý projekt od akvizície až po jeho odovzdanie. Práca v teréne + home office, 1 deň do týždňa v kancelárii v Banskej Bystrici. Komunikácia v rámci spoločnosti je v angličtine, reportuje systémom CRM riaditeľovi predaja vo Viedni, nemčina je preto výhodou.
Prevažnú časť práce tvoria aktivity:
• získavanie zákazníkov, prezentácie zákazníkovi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• vyhodnotenie komerčnej, technickej a časovej uskutočniteľnosti projektu
• koordinácia medzi zákazníkom, plánovaním, výrobou, prepravou a montážnymi kapacitami
• kontakt so zákazníkom, poskytnutie potrebných informácií a spracovanie objednávky
• informovanie manažmentu o činnostiach konkurencie na trhu
• dohodnutie objednávok v súlade s limitmi hodnoty objednávky a marží príspevkov, ako aj vyjednanie rámcových a obchodných podmienok

• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú
• služobné auto VW na úrovni Škoda Octavia aj na súkromné účely
• zaškolenie v Brunn am Gebirge pri Viedni
• mesačné cestovné výdavky a diéty dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je popredná svetová skupina, ktorá slúži širokému spektru zákazníkov, medzi ktorých patria výrobné a spracovateľské odvetvia, lodenice, prístavy a terminály. V spoločnosti získate jedinečný zdroj globálnych skúseností a vedomostí spojených s miestnym know-how na posilnenie riešení zdvíhania a zvýšenie bezpečnosti a produktivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• inžinierske, technické alebo obchodné vzdelanie s dodatočnou kvalifikáciou
• AJ slovom a písmom, NJ výhodou
• dobré technické a produktové znalosti, skúsenosti s projektom a staveniskom
• autentické, sebavedomé a presvedčivé vystupovanie
• schopnosť samostatnej práce
• silná orientácia na dokončovanie úloh

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3763252  Megjelentetés dátuma: 14.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 800 EUR/mesiac2000 – 2800 EUR základný plat + ročné bonusy